Provoz tohoto serveru a informace v něm obsažené zejména pokud jde o sdílené informace, údaje, dokumenty, listiny, doklady apod. poskytuje tento server pouze pro subjekty zde registrované a využívající služby FCD.eu a další zájemce a případné zákazníky.

Obsah serveru, a zejména obsah příspěvků, informací, dokladů a dokumentů sdílených na serveru je pod dohledem provozovatele serveru, ten se snaží udržet nejvyšší kvalitu těchto informací, ale neručí a nemůže ručit za přesnost, úplnost, aktuálnost nebo správnost obsažených informací, a dále neodpovídá za dokumenty a informace zde sdělené a sdílené. Informace získané prostřednictvím serveru by nikdy neměly vést k tomu, abyste ignorovali nebo odkládali vyhledání jiné odborné pomoci a řešení.

Firma IHR-TECHNIKA s.r.o. jako provozovatel serveru FCD.eu, nepřebírá jakoukoli odpovědnost za úplnost obsahu serveru, nezaručuje, že funkce zde obsažené budou vždy dostupné a bezchybné. Rovněž nezaručuje opravení případných chyb, plnou funkčnost, správnost a věrohodnost informací a obsahu ani bezpečnost zde sdělených informací.


Přihlášen

 

CON BANNER

ASEM BANNER