TEXVIK - Centrální technická podpora

Přístup k podpoře produktu získáte zadáním aktivačního kódu. Pokud jste kód již jednou zadali, příště se stačí jen přihlásit a mít zaplacený uživatelský poplatek.

Zadejte kód (*):


Co technická podpora TEXVIK obsahuje? 

Obsah rubriky pro podporu TEXVIK (free Program TEXVIK nejnovější verze ke stažení ZDE) Vás bude neustále informovat o nových tricích, způsobech analýzy, novinkách k produktu i software, užitečném příslušenství, zkrátka o všem, co Vás akceleruje při Vaší diagnostické práci s TEXVIKem.

 


 

Jak přístupový kód získáte?

Zakoupili jste TEXVIK po 15.5.2011? Pak jste s ním měli obdržet leták k technické podpoře, s aktivačním kódem a s půlročním předplatným registrace FCD.eu. Do doby trvání předplatného, budete mít jako majitel TEXVIKu i přístup do této technické podpory. Po vyčerpání půlročního předplatného, je toto zpoplatněno - Informace k výši předplatného naleznete zde.

Pokud jste zařízení TEXVIK zakoupili před 15.5.2011 nebo jste leták s kódem neobdrželi volejte (+420) 317 471 910 nebo pište na adresu access@fcd.eu. Abychom Vám kód přidělili budeme muset znát Vaše:
     - sériové číslo zařízení (na zadním panelu pod gumovým krytem)
     - kontaktní údaje (název firmy nebo fyzické osoby ; adresa ; telefon)


Nevlastníte TEXVIK, ale jeho koupi zvažujete?

Podívejte se co TEXVIK umí a získejte i kontakt na všechny prodejce v ČR a SK. Všechny tyto informace získáte v článku "Osciloskop zemřel, ať žije Signal recorder".

 


 

Máte další dotazy? Volejte (+420) 317 471 910.


Přihlášen

 

CON BANNER