Žádost o pomoc

Žádost o pomoc využijte, pokud si nevíte rady s řešením diagnostického případu na konkrétním vozidle. Máte-li jen dílčí dotaz, použijte prosím fórum nebo vyhledejte s pomocí políčka "Hledej...(zde odkaz "jak" hledat)" podobné téma. Třeba vám již samotný příspěvek napoví řešení Vašeho případu nebo se budete moci dále dotázat v komentářích přímo u příspěvku.

Obrázek není

Žádost o pomoc na dálku

Do online formuláře v jednolivých krocích vyplníte všechny důležité údaje k případu a poté Vám ostatní registrovaní diagnostici poradí v komentářích*. Supervizoři a školitelé FCD.eu samozřejmě vše doplňují a kontrolují správnost informací, aby cesta vedla ke správnému cíli.

Žádat o pomoc
 

*K úspěšnému vyplnění Žádosti o pomoc na dálku je nutné mít vlastní vybavení a alespoň základní znalosti v diagnostikování vozidel (výčet z paměti závad, práce se sériovou diagnostikou atd.). Pokud toto neovládáte, využijte prozatím nejlépe služeb ověřených autoservisů a zatím zkuste absolvovat vybraná školení a nebo si prostudujte příslušná témata v odborných příspěvcích zde na FCD.eu.Přihlášen

 

CON BANNER

ASEM BANNER