Vědomostní databáze

Čerpejte informace o metodách nalezení různých závad. Získejte cenné tipy a triky, včetně různých simulací, které Vám ušetří mnoho času a umožní dohledat závadu s jistotou.

 • Diagnostické případy
  Inspirujte a učte se z podobných diagnostických případů z praxe, kteří již dříve řešili Vaši kolegové. Portál popisuje i takové jevy, které výrobce nikde neuvádí a komunita tak odhaluje i skryté chyby vozidel právě uváděných na trh.
  >> Ukázka případu - jednoduchý
  >> Ukázka případu - složitější 
 • Články
  Vyhledejte technickou informaci o určitém postupu jen tehdy, když to opravdu potřebujete nebo se průběžně vzdělávejte za nízkých nákladů a z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Učit se můžete kdy se Vám zachce. Technické informace obsahují učebnicové lekce, které vyučujeme při našich živých školeních!
  >> Ukázka článku - jednoduchý
  >> Ukázkový článek - náročný 
 • Fórum a komentáře
  Pomocí diskusního fóra se můžete jednoduše rychle zeptat na dílčí dotazy, které nevyžadují vyplnění formuláře, se kterým se setkáte při žádosti o technickou podporu. Vyhledávač Vám i zde pomůže najít důležité informace, potřebné hodnoty, doporučení ostatních či jiné potřebné informace a podklady. Podobně jako ve fóru, můžete své dotazy a připomínky psát v komentářích u všech příspěvků napříč celým webem.
  >> Ukázková diskuse

 Přihlášen

 

CON BANNER