Technická podpora

Při využití technické podpory pro diagnostiky a emsiní techniky získáte bez vedlejších poplatků cenné rady od některých z 5000 registrovaných odborníků na různé systémy, včetně našich školitelů a supervizorů.

Stačí jen online vyplnit formulář FCD Diagnostic Help, ve kterém dle popsaných kroků popíšete závadu, přiložíte případné podklady z předchozích měření a zveřejníte dotaz na FCD.eu, kde v komentářích získáte rady a informace od celé komunity FCD.eu, pod dohledem lektorů a supervizorů FCD.eu.

Žadatel o technickou podporu by měl ovládat základy měření s pomocí #sériové# a #paralelní# diagnostiky a mít k dispozici také potřebnou diagnostickou výbavu, aby mohl podat relevevantní informace pro možné poskytnutí rady a uměl též provést měření, které mu je v dalších krocích doporučeno.

<Ikony s doplňujícím textem:

Samoodměňovací systém:Odměňujte své kolegy dle vlastního uvážení za poskytnuté a nechte se sám odměnit za radu poskytnutou.

Vystupovat můžete i anonymně: Na portálu Vám umožňujeme vystupovat i anonymně pod přezdívkou.

Bezpečné prostředí: Komunikace probíhá formou https a Vaše emailová adresa nebude nikde uveřejněná.

Tisk diagnostického protokolu: Vytiskněte po využití technické podpory zákazníkovi zdarma diagnostický protokol z opravy.

Automatické upozornění emailem: O každé radě na Váš dotaz budete informováni emailem.>Přihlášen

 

CON BANNER