DIAGNOSTIC CON - Setkání diagnostiků v oboru automotive

Na této stránce najdete pozvánku na další setkání, v případě, že je toto aktuálně již naplánované. Pokud další setkání naplánované není, můžete alespoň shlédnout reportáže, jak vypadaly akce minulé.

Obrázek není

Pazvánka na Diagnostic Con 2014

Setkání a konference diagnostiků a SME známé pod jménem Diagnostic Con, se i letos se bude konat v moderních prostorách vysoké školy Na Karmeli v Mladé Boleslavi. V pořadí již čtvrté setkání bude ještě více zaměřené na diagnostické postupy a metody, tak jak si přálo celkem 180 účastníků v anketě na minulém ročníku.

Zobrazit více informací
Obrázek není

3.ročník (r.2013) - Videozáznamy a online diskuse na přednášená témata

Jendotlivé přednášky třetího Diagnostic Conu jsme zpracovali do videozáznamů a uvedli k nim doplňující informace přednášejících. K dispozici Vám je i diskusní fórum na každé téma v komentářích.

Zobrazit více informací
Obrázek není

2. ročník (r.2012) - Videozáznam z akce na 2 DVD

Tomu kdo se nemohl zúčastnit tohoto ročníku setkání a konference diagnostiků, přinášíme částečnou kompenzaci v podobě přednášek Diagnostic Conu na video záznamu. V plné délce si je mohou prohlédnout všichnina 2 DVD za 300,-Kč s DPH (volejte +420 317 471 910). Bezplatnou ukázku si může každý prohlédnout na Youtube.
Do této rubriky mohou vstoupit pouze účastníci akce nebo uživatelé s předplaceným FCD.eu.

Zobrazit více informací
Obrázek není

1.ročník (r.2011) - Reportáž a záznam z akce na 2 DVD

Historicky první DIAGNOSTIC CON je za námi je v čem bilancovat. Účast byla více než hojná a sešli se skuteční mistři jak na pódiu prezentujících, tak i v řadách účastníků, každý z nich se specializoval trochu na něco jiného a málokdo si nechal ujít jedinou prezentaci.

Zobrazit více informací


Přihlášen

 

CON BANNER