Klientské zóny

Do diskrétních rubrik mají přístup pouze jejich členové. Jsou to převážně rubriky, ve kterých jsou řešena diskrétní témata, a která odbornou veřejnost zpravidla nezajímají. V odborných rubrikách mohou být rozebírány některé statistické údaje, učitelské porady nad tématickými plány, nebo si zde vyměňují úzce specializované skupiny lidí své zkušenosti či informace apod.

Pokud zde dole nevidíte žádný nadpis některé z diskrétních rubrik, pak nejste jejich členem a tudíž nevidíte ani jejich přehled... Nemusíte však vůbec ničeho litovat, vše pro Vás zajímavé, co se metod, měření, triků a tipů týče, se děje vé veřejné části webu FCD.eu a tak Vám z know how nemůže nic ujít !  

Obrázek není

HaynesPro Workshop Data - Centrální technická podpora

Smluvní centrální technická podpora a informace k produktu Workshop Data ATI v České a Slovenské Republice.

Zobrazit více informací
Obrázek není

TEXVIK - Centrální technická podpora

Signální Rekordér TEXVIK (free Program TEXVIK nejnovější verze ke stažení ZDE)  lze sice jedním tlačítkem bez nastavení spustit, ale lze s ním také provádět celou škálu zcela nestandardních triků, které Vám neobyčejně usnandní Vaši práci. O všech těchto tricích Vás budeme informovat v této rubrice, kam mohou získat přístup všichni vlastníci tohoto zařízení. Pokud jej však nevlastníte, máme pro Vás prezentaci co takový TEXVIK vlastně všechno umí...

Zobrazit více informací


Přihlášen

 

CON BANNER

ASEM BANNER