O FCD.eu

 

Praxe ukázala, že se závady u moderních vozidel chovají nevyzpytatelně. Chybová hlášení zdaleka nezobrazují vše a navíc upozorňují většinou na důsledky, nikoliv na příčiny. Podařilo se nám vyvinout logické metody, které jsou při hledání závad o 40% účinnější (*) oproti řízenému systému hledání závad s pomocí sériové diagnostiky a dílenské příručky, který využívají samotní výrobci vozidel..

Logické efektivní metody hledání závad sdílíme se všemi registrovanými uživateli na tomto portálu, kde je společně dále zdokonalujeme a na jejichž základě si navzájem poskytujeme i technickou podporu.

Obrázek není

O logických metodách hledání závad

V čem je základní rozdíl mezi řízeným hledáním závady s pomocí sériové diagnostiky a logickou diagnostikou, tak jak jí provádíme my na FCD.eu.

Zobrazit více informací
Obrázek není

Přehled školení a konferencí

Získejte přehled o cenách a náplni našich školení nebo o konferenci a setkání diagnostků, které každoročně pořádáme pod názvem Diagnostic Con. Často zajišťujeme školení i zprostředkovaně v barvách našich partnerů. Máte-li zájem o nejbližší termíny, navštivte kalendář.

Zobrazit více informací
Obrázek není

Historie

Kdy, jak a proč FCD.eu začínalo.

Zobrazit více informací


Přihlášen

 

CON BANNER

ASEM BANNER