Školení logické diagnostiky

Po letitých zkušenostech v oboru vzdělávání diagnostiků a projektů s úkolem odhalování i těch nejzapeklitějších a sporadických závad, jsme naše technické postupy převedli do celkem 8 kurzů školení, které s největší péčí nejen školíme, ale i doplňujeme o nekonvenční systémy nejmodernějších automobilů, se kterými denně přicházíme do styku.

Našich kurzů se zúčastnílo více jak 2500 servisních techniků a již po několik let nás využívá též i mnoho obchodních partnerů jak na území ČR, tak i v zahraničí, aby naše školení poskytli i vlastním zákazníkům či jiným větším skupinám lidí.

Očekávejte nejvyšší kvalitu školení a plnohodnotná skripta.

Obrázek není

Blok 1: Hlavní metody logické diagnostiky (pro začátečníky i pokročilé)

Je třeba pochopit, jak řídící jednotky přemýšlí a tomu je nezbytné přizpůsobit další kroky i tehdy, zní-li text chybového hlášení jakkoliv, i třeba zcela opačně! Každý diagnostik by témata tohoto bloku měl ovládat, ať je jeho specializace jakákoliv. Nenechte se brzdit a postavte se na vyšší úroveň!

Zobrazit více informací
Obrázek není

Blok 2: Specializovaná školení diagnostiky na systémy.

K úspěšnému praktikování univerzálních metod měření je třeba znát konstrukci i principy funkčnosti jednotlivých systémů a jaké metody jsou na ten či onen systém nejrychlejší a nejúčinnější. Načerpejte vědomosti o nových nekonvenčních systémech, jinak si už pozítří nemusíte vědět rady! Protože k systémům různých typů od různých výrobců existují rozdílné diagnostické postupy, je třeba jejich odlišnosti a úskalí znát, jinak se z opravy může stát spíše "peklo", než aby podobné zakázky přinášely spolehlivý zisk.

Zobrazit více informací


Přihlášen

 

CON BANNER